Instagram nabízí prezentaci Vašich životních okamžiků

Sociální sítě a prezentace na internetu k dnešní době neodmyslitelně patří. Lidé rádi sdílí zážitky z dovolené, chtějí se pochlubit svými koníčky, rodinou a řadou dalších věcí. Jednou z možností, jak to provést je Instagram, který funguje nejenom v běžném internetovém prohlížeči, ale má také mobilní verzi.

Instagram a jeho možnosti

Mobilní aplikace Instagram je z pohledu ovládání velice jednoduchá. Vše důležité máte ihned po ruce. Jak přehlednou úvodní stránku, tak možnost vkládat nové fotografie a videa. Kromě trvalých příspěvků lze prostřednictvím této aplikace publikovat i příběhy s časovým omezením. Po zveřejnění dojde k jejich smazání do 24 hodin. I to je jeden ze způsobů, jak předložit přátelům své aktuální pocity nebo dění kolem sebe.

Instagram je především o sdílení. To znamená, že pokud nemáte veřejný účet, můžete své fotky prezentovat pouze vybraným přátelům. Stejným způsobem lze nahlížet na všechny ostatní. Tato aplikace však už dávno není jen běžnou „veřejnou“ galerií.

Celý svět máte jako na dlani

Mobilní aplikace se z běžného účtu na sociální síti přetvořila na způsob prezentace na podstatně větší úrovni. Skrze Instagram můžete objevovat cokoliv na této planetě. Jsou to například prostory Vámi vyhlédnutých podniků a míst, o nichž si v komentářích přečtete další hodnotné informace k dobru. Na Instagramu můžete hledat inspiraci pro vybavování domácnosti, předělání zahrady, nákup nového automobilu, oblečení a ostatních věcí. Postarají se o to miliony příspěvků od uživatelů z celého světa a velice praktické vyhledávání.

Aplikace Instagram má všechny potřebné ovládací prvky ihned po ruce. Intuitivně se dostanete ke všemu důležitému. Od vyhledávání až po vlastní publikaci. Můžete třeba sledovat oblíbené IGTV od nejrůznějších tvůrců obsahu.

Aby se Vám podařilo vytvořit krásné fotografie na sociální síť s názvem Instagram, nezapomeňte na dobré klima, o němž Vás může informovat správná aplikace na počasí. O některých z nich si povíme více v jiném článku.

Publikováno: 07. 09. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: BohumilHrabal

Tagy: aplikace INstagram | Instagram | mobilní aplikace | sociální síť