Lidl Plus Aplikace: Registrace a Výhody krok za krokem

Aplikace Lidl Plus Registrace

Stažení aplikace Lidl Plus

Chcete využívat všechny výhody věrnostního programu Lidl Plus? Stáhněte si aplikaci do svého chytrého telefonu a mějte slevy, kupóny a digitální účtenky vždy po ruce. Aplikace Lidl Plus je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android i iOS. Stažení je snadné a rychlé. V obchodě s aplikacemi vašeho telefonu stačí vyhledat "Lidl Plus" a zahájit instalaci. Po stažení aplikace se zaregistrujte a získejte přístup ke všem funkcím. Registrace do aplikace Lidl Plus je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Zadejte svou e-mailovou adresu, vytvořte si heslo a potvrďte souhlas s podmínkami používání. Po registraci si můžete vybrat svou oblíbenou prodejnu Lidl a začít využívat všechny výhody věrnostního programu. S aplikací Lidl Plus máte slevy a kupóny vždy po ruce. Pro aktivaci slevy nebo kupónu stačí v aplikaci naskenovat váš digitální kupón při placení u pokladny. Aplikace vám také umožňuje prohlížet si aktuální letáky, vyhledávat produkty a otevírací dobu prodejen.

Otevření aplikace a volba Registrovat

Stáhněte si aplikaci Lidl Plus z App Store pro iOS nebo Google Play pro Android. Po instalaci na ploše telefonu klikněte na ikonu aplikace. Po otevření aplikace se vám zobrazí úvodní obrazovka s informacemi o výhodách, které Lidl Plus nabízí. Místo přihlašování zvolte možnost "Registrovat", která vás provede procesem vytvoření účtu.

Zadání e-mailové adresy

Při registraci do aplikace Lidl Plus je zadání vaší e-mailové adresy nezbytným krokem. Vaše e-mailová adresa slouží jako vaše přihlašovací jméno do aplikace a zároveň je to adresa, na kterou vám budou zasílány důležité informace o Lidl Plus, jako jsou například akční nabídky, novinky nebo informace o vašem účtu.

Ujistěte se, že zadáváte platnou a aktivní e-mailovou adresu, ke které máte přístup. Po zadání e-mailové adresy vám bude zaslán ověřovací e-mail s odkazem, na který je potřeba kliknout pro potvrzení vaší adresy. Tím bude vaše registrace dokončena a budete si moci užívat všechny výhody aplikace Lidl Plus.

Vytvoření hesla (8 znaků, 1 velké písmeno)

Při registraci do aplikace Lidl Plus budete muset vytvořit heslo, které bude chránit váš účet. Heslo musí splňovat určité požadavky, aby bylo dostatečně silné a odolné vůči útokům hackerů. Pro registraci do aplikace Lidl Plus je vyžadováno heslo o délce alespoň 8 znaků, z nichž alespoň jeden musí být velké písmeno.

Kromě délky a použití velkého písmena je vhodné do hesla zahrnout i další znaky, jako jsou číslice a speciální symboly. Čím rozmanitější vaše heslo bude, tím hůře se bude útočníkům odhadovat. Vyhněte se používání osobních údajů v hesle, jako je vaše datum narození, jméno domácího mazlíčka nebo adresa. Takové informace lze snadno dohledat a váš účet by se stal zranitelným.

aplikace lidl plus registrace

Místo toho zkuste vymyslet heslo, které si snadno zapamatujete, ale pro ostatní bude těžko uhodnutelné. Můžete použít kombinaci náhodných slov, čísel a symbolů. Důležité je, abyste si heslo nikam nezapisovali a nesdíleli ho s nikým jiným.

Potvrzení souhlasu s podmínkami

Při registraci do aplikace Lidl Plus je nezbytné potvrdit souhlas s podmínkami užívání. Tyto podmínky obsahují důležité informace o fungování aplikace, vašich právech a povinnostech jako uživatele a o zpracování vašich osobních údajů. Před potvrzením souhlasu si prosím pečlivě přečtěte celé znění podmínek, abyste se ujistili, že s nimi plně souhlasíte. Registrace do aplikace Lidl Plus je bezplatná a umožňuje vám využívat řadu výhod, jako jsou slevové kupóny, digitální účtenky nebo účast v soutěžích. Pro dokončení registrace je nutné zadat vaše osobní údaje, jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa a datum narození. Tyto údaje slouží k vaší identifikaci a personalizaci nabídek v aplikaci. Zároveň je potřeba potvrdit, že jste starší 18 let a že souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle zásad ochrany osobních údajů společnosti Lidl. Věnujte prosím pozornost informacím o tom, jak Lidl s vašimi údaji nakládá, jak je chrání a jaká máte v souvislosti s nimi práva.

Funkce Lidl Plus registrace
Dostupnost Zdarma
Požadované údaje Emailová adresa, heslo
Dostupné platformy Android, iOS

Ověření e-mailové adresy (odkaz v e-mailu)

Po zadání všech údajů a odeslání registračního formuláře vám bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ověřovací e-mail. Tato zpráva slouží k potvrzení, že jste skutečným vlastníkem zadané e-mailové adresy a chcete se zaregistrovat do aplikace Lidl Plus.

E-mail bude obsahovat odkaz, na který je potřeba kliknout pro dokončení registrace. Bez ověření e-mailové adresy se nebudete moci přihlásit do aplikace a využívat výhody programu Lidl Plus.

Pokud vám ověřovací e-mail nedorazí do několika minut, zkontrolujte prosím složku s nevyžádanou poštou (spam). Může se stát, že se zpráva omylem zařadí mezi spam. V případě, že e-mail nenajdete ani ve spamu, zkuste registraci zopakovat nebo kontaktujte zákaznickou podporu Lidl Plus.

aplikace lidl plus registrace

Přihlášení do aplikace

Pro využívání všech výhod věrnostního programu Lidl Plus je potřeba mít založený účet a být přihlášený v aplikaci. Registraci zvládnete snadno a rychle, ať už preferujete použití vašeho e-mailu nebo rychlé přihlášení přes Google či Facebook. Po stažení aplikace Lidl Plus do vašeho chytrého telefonu spusťte aplikaci a zvolte možnost „Registrovat se“. Následně vyplňte všechny požadované údaje jako jméno, e-mailovou adresu a heslo. Pro dokončení registrace potvrďte svůj souhlas s podmínkami používání a klikněte na tlačítko „Registrovat se“. Po úspěšné registraci se můžete do aplikace kdykoli přihlásit zadáním vašeho registrovaného e-mailu a hesla. Pro usnadnění a zrychlení přihlašování do aplikace v budoucnu si můžete nastavit přihlášení pomocí biometrických údajů, jako je otisk prstu nebo rozpoznání obličeje, pokud to váš telefon umožňuje. V případě, že jste se zaregistrovali přes Google nebo Facebook, stačí pro přihlášení zvolit odpovídající ikonu a potvrdit přihlášení.

Výběr oblíbené prodejny Lidl

S aplikací Lidl Plus máte možnost vybrat si svou oblíbenou prodejnu Lidl. Díky tomu budete mít přehled o akcích a nabídkách, které jsou dostupné právě ve vaší prodejně. Registrace do aplikace Lidl Plus je snadná a rychlá. Stačí si stáhnout aplikaci Lidl Plus do vašeho chytrého telefonu a postupovat podle pokynů na obrazovce. Během registrace budete požádáni o zadání vaší emailové adresy a hesla. Po dokončení registrace se přihlaste do aplikace a v sekci "Můj Lidl" vyberte možnost "Moje prodejna". Zde si můžete vybrat svou oblíbenou prodejnu Lidl z mapy nebo ze seznamu. Výběr oblíbené prodejny vám přinese řadu výhod. V aplikaci Lidl Plus uvidíte akční leták platný pro vaši prodejnu, budete dostávat upozornění na speciální akce a slevy a budete mít přehled o otevírací době vaší prodejny.

Procházení aktuálních slev a kupónů

S aplikací Lidl Plus už vám žádná sleva ani výhodný kupón neunikne. Po registraci do aplikace Lidl Plus a vytvoření vašeho účtu získáte okamžitý přístup k široké škále aktuálních slev a kupónů. Procházení nabídek je snadné a intuitivní. V sekci "Kupóny" najdete přehledně seřazené všechny dostupné slevy a akce. Jednoduše si prohlédněte jednotlivé nabídky a aktivujte si ty, které vás zaujaly. Aktivované kupóny se automaticky uplatní při placení u pokladny po načtení vaší digitální karty Lidl Plus. Aplikace vás také upozorní na nové slevy a akce, abyste vždycky nakupovali co nejvýhodněji. Díky registraci do aplikace Lidl Plus a pravidelnému procházení aktuálních slev a kupónů ušetříte nemalé peníze za váš běžný nákup.

aplikace lidl plus registrace

Aktivace digitální karty Lidl Plus

Aktivace digitální karty Lidl Plus je hračka a zabere vám to jen pár vteřin. Po stažení a otevření aplikace Lidl Plus klikněte na tlačítko "Registrovat". Zadejte svou e-mailovou adresu a vytvořte si bezpečné heslo. Pro dokončení registrace do aplikace Lidl Plus potvrďte svůj souhlas s podmínkami používání a klikněte na "Registrovat". Nyní se nacházíte na hlavní stránce aplikace, kde uvidíte svou digitální kartu Lidl Plus. Vaše karta je aktivní a připravena k použití! Při placení na pokladně v prodejně Lidl jednoduše otevřete aplikaci a ukážete svou digitální kartu Lidl Plus pokladnímu.

Registrace do aplikace Lidl Plus? Proč ne, když můžu mít slevy na produkty, které opravdu kupuji.

Eliška Procházková

Skenování QR kódu u pokladny

Skenováním QR kódu u pokladny v obchodě Lidl se otevírá svět výhod a slev s aplikací Lidl Plus. Registrace do aplikace je snadná a zabere jen pár minut. Stáhněte si aplikaci do svého chytrého telefonu a zaregistrujte se. Po dokončení registrace se vám v aplikaci zobrazí váš osobní QR kód. Při placení u pokladny v obchodě Lidl jednoduše otevřete aplikaci Lidl Plus a zobrazte svůj QR kód pokladnímu. Ten ho naskenuje a vy automaticky získáte slevy na vybrané produkty a sbíráte body, které můžete později vyměnit za odměny. Aplikace Lidl Plus vám také umožňuje procházet aktuální letáky, vytvářet si nákupní seznamy a mnoho dalšího. Skenování QR kódu u pokladny je tak rychlý a snadný způsob, jak ušetřit peníze a získat přístup k exkluzivním nabídkám. Nezapomeňte se zaregistrovat do aplikace Lidl Plus a začít využívat všechny její výhody.

Sledování historie nákupů a úspor

S aplikací Lidl Plus máš přehled o svých nákupech a úsporách jako nikdy předtím. Po registraci do aplikace Lidl Plus a propojení s tvou digitální kartou Lidl Plus se ti automaticky ukládají všechny účtenky. Už žádné hledání papírových účtenek v peněžence! V aplikaci jednoduše proklikáš historii svých nákupů v přehledném chronologickém seznamu. Vidíš, kolik jsi utratil(a) a kolik jsi ušetřil(a) díky akčním nabídkám a kupónům Lidl Plus. Aplikace ti také spočítá celkovou úsporu za vybrané období. Díky těmto informacím můžeš snadno sledovat své výdaje a lépe plánovat své budoucí nákupy.

aplikace lidl plus registrace

Správa osobních údajů v aplikaci

Vážení zákazníci, chápeme, že ochrana vašich osobních údajů je pro vás důležitá, a proto se snažíme být v aplikaci Lidl Plus maximálně transparentní. Při registraci do aplikace Lidl Plus od vás vyžadujeme pouze nezbytné údaje, jako je vaše e-mailová adresa a heslo. Tyto údaje jsou nezbytné pro vytvoření vašeho účtu a umožnění přístupu k funkcím aplikace.

Vaše osobní údaje používáme k tomu, abychom vám mohli poskytovat co nejlepší služby, včetně personalizovaných nabídek a slev. Vaše data také analyzujeme, abychom zlepšili funkčnost a uživatelskou přívětivost aplikace.

Chceme vás ujistit, že vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Používáme pokročilé bezpečnostní technologie a postupy, abychom vaše data chránili před neoprávněným přístupem, zneužitím nebo ztrátou.

Máte právo kdykoli požádat o přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz. Můžete také vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů nebo požádat o omezení jejich zpracování. Pokud máte jakékoli dotazy týkající se zpracování vašich osobních údajů v aplikaci Lidl Plus, neváhejte nás kontaktovat.

Publikováno: 30. 06. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: BohumilHrabal

Tagy: aplikace lidl plus registrace | registrace do aplikace lidl plus