Nakupujte chytře s aplikací Biedronka v češtině!

Aplikace Biedronka V Češtině

Stáhněte si Moje Biedronka

Chcete mít slevy a akce z obchodů Biedronka vždy po ruce? Stáhněte si aplikaci Moje Biedronka do vašeho chytrého telefonu! Aplikace je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. S aplikací Moje Biedronka získáte přístup k personalizovaným nabídkám a slevám šitým na míru vašim nákupním zvyklostem. Už vám neunikne žádná sleva na vaše oblíbené produkty! Pro aktivaci slev stačí před nákupem naskenovat vaši virtuální kartu Moje Biedronka na pokladně. V aplikaci si také můžete prohlížet aktuální letáky, vyhledávat nejbližší prodejny Biedronka a jejich otevírací dobu. Plánování nákupů a ušetření peněz nebylo nikdy jednodušší!

Registrace a přihlášení

Pro využívání všech funkcí aplikace Biedronka, jako jsou personalizované slevy Moje Biedronka, virtuální karta Moja Biedronka nebo historie nákupů, je nutné si vytvořit účet a přihlásit se. Registrace je snadná a rychlá. Stačí zadat svou e-mailovou adresu, telefonní číslo a zvolit si heslo. Pro dokončení registrace je potřeba ověřit e-mailovou adresu kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu. Po registraci se můžete přihlásit zadáním e-mailové adresy a hesla. Aplikace si vaše údaje pamatuje, takže se nemusíte přihlašovat při každé návštěvě. Pokud zapomenete heslo, můžete si ho snadno obnovit pomocí své e-mailové adresy. Aplikace Biedronka v češtině klade důraz na bezpečnost vašich dat. Veškeré informace jsou šifrovány a chráněny před zneužitím.

Procházení aktuálních letáků

S aplikací Biedronka v češtině už nemusíte listovat papírovými letáky. Všechny aktuální nabídky a slevy máte k dispozici přímo ve vašem telefonu. Procházení letáků je jednoduché a intuitivní. V horní části obrazovky najdete přehled aktuálních letáků seřazených podle data platnosti. Stačí kliknout na ten, který vás zajímá, a hned vidíte všechny produkty v akci. Pro snadnější orientaci jsou letáky rozděleny do kategorií, jako jsou potraviny, drogerie, domácnost nebo oblečení. Nechybí ani vyhledávání, které vám pomůže rychle najít konkrétní produkt nebo značku. Pokud vás nějaká nabídka zaujme, můžete si ji uložit do oblíbených a mít ji tak vždy po ruce. Aplikace vás navíc upozorní na konec platnosti akce, abyste o žádnou slevu nepřišli.

Využití virtuální karty Moja Biedronka

Virtuální karta Moja Biedronka v aplikaci Biedronka přináší řadu výhod. Zaprvé, odpadá nutnost nosit s sebou plastovou kartu, stačí vám chytrý telefon. To oceníte zejména při rychlých nákupech, kdy nechcete ztratit čas hledáním karty v peněžence. Zadruhé, virtuální karta v aplikaci je vždy po ruce. Nemusíte se bát, že ji zapomenete doma a přijdete o sbírání bodů nebo slev. V aplikaci máte navíc přehled o všech vašich nasbíraných bodech a dostupných akcích. Virtuální karta Moja Biedronka v aplikaci Biedronka je tak pohodlnou a praktickou alternativou k plastové kartě.

aplikace biedronka v češtině

Sledování historie nákupů

V aplikaci Biedronka v češtině bohužel zatím není možné sledovat historii vašich nákupů. Tato funkce by byla pro mnoho uživatelů jistě užitečná, protože by jim umožnila lépe sledovat své výdaje a plánovat si nákupy do budoucna. Doufáme, že Biedronka tuto funkci do své aplikace v blízké budoucnosti přidá.

Mezitím můžete zkusit sledovat své nákupy v Biedronce jinými způsoby. Můžete si například schovávat papírové účtenky nebo si vést evidenci o nákupech v mobilní aplikaci pro správu financí.

Aplikace Biedronka v češtině nabízí mnoho užitečných funkcí, jako jsou například sledování aktuálních akcí a slev, vyhledávání nejbližších prodejen Biedronka nebo vytváření nákupních seznamů. Stáhněte si aplikaci Biedronka a usnadněte si nakupování.

Správa věrnostních akcí

Aplikace Biedronka v češtině vám umožňuje snadnou správu vašich věrnostních akcí. Po přihlášení do aplikace najdete sekci "Moje karta Moja Biedronka". Zde vidíte přehled všech aktuálních akcí, do kterých jste zapojeni, a také váš aktuální stav bodů. Aplikace vám také umožňuje aktivovat si nové akce přímo ve vašem telefonu. Stačí naskenovat QR kód z letáku nebo zadat kód akce ručně. Díky notifikacím vám aplikace Biedronka v češtině připomene blížící se konec akce nebo dostupnost nových odměn. Aplikace Biedronka v češtině vám tak pomůže vytěžit z věrnostního programu Moja Biedronka maximum. Už nikdy vám neunikne žádná sleva ani odměna.

Vyhledávání nejbližších prodejen

Aplikace Biedronka v češtině nabízí uživatelům snadnou možnost najít nejbližší prodejny. Díky funkci "Moje prodejna" vidíte nejbližší prodejny Biedronka ve vašem okolí. Aplikace zobrazuje vzdálenost, otevírací dobu a dostupné služby, jako je pekárna, vlastní značka "Go Vege" nebo možnost platit kartou. Můžete si také zobrazit prodejny na mapě a naplánovat si tak nejrychlejší trasu. Aplikace Biedronka v češtině vám usnadní nakupování a pomůže vám najít nejbližší prodejnu s produkty, které hledáte.

Prohlížení otevírací doby

S aplikací Biedronka v češtině máte otevírací dobu vaší oblíbené prodejny Biedronka vždy po ruce. Už žádné zbytečné cesty k zavřeným dveřím! V aplikaci jednoduše vyhledáte nejbližší prodejnu Biedronka a ihned vidíte její aktuální otevírací dobu. Aplikace vám také ukáže otevírací dobu v jiné dny, včetně svátků. Díky tomu si můžete být jistí, že se do Biedronky dostanete vždy, když potřebujete. Ať už potřebujete nakoupit čerstvé pečivo ráno cestou do práce, nebo si večer po práci vyzvednout něco dobrého k večeři, s aplikací Biedronka v češtině máte jistotu, že na vás prodejna bude čekat. Stáhněte si aplikaci Biedronka v češtině a mějte otevírací dobu vaší oblíbené prodejny vždy po ruce.

aplikace biedronka v češtině

Kontaktování zákaznické podpory

Máte otázky ohledně aplikace Biedronka, narazili jste na problém nebo potřebujete poradit s jejím používáním? Není nic jednoduššího než kontaktovat zákaznickou podporu. Ta je vám k dispozici v češtině a je připravena zodpovědět vaše dotazy a pomoci s řešením případných potíží.

Srovnání aplikací obchodních řetězců v češtině
Funkce Aplikace Biedronka Albert Tesco
Dostupnost v češtině Ne Ano Ano
Věrnostní program Ano Ano Ano
Online letáky Ano Ano Ano
Nákupní seznam - Ano Ano

Zatímco aplikace Biedronka v češtině ještě není dostupná, můžete se obrátit na zákaznickou podporu Biedronky s dotazy ohledně dostupnosti aplikace v českém jazyce. Informujte se o plánovaných aktualizacích a možnostech, jak co nejdříve využívat aplikaci Biedronka v češtině.

Zákaznická podpora vám poskytne informace o funkcích aplikace, novinkách a akcích. Neváhejte se na ně obrátit s jakýmkoli dotazem.

Dostupnost aplikace pro Android a iOS

Aplikace Biedronka, oblíbená mezi českými zákazníky, je dostupná jak pro zařízení s operačním systémem Android, tak i pro iOS. Uživatelé Androidu si mohou aplikaci stáhnout z obchodu Google Play. Stačí zadat do vyhledávání "Biedronka" a aplikaci snadno naleznete. Pro uživatele iOS je aplikace dostupná v obchodě App Store. Stejně jako v případě Androidu, stačí do vyhledávání zadat "Biedronka". Aplikace je k dispozici zdarma a její stažení i používání je velmi intuitivní. Díky dostupnosti na obou hlavních platformách si tak uživatelé mohou užívat výhod aplikace Biedronka bez ohledu na to, jaký typ telefonu používají. Ať už máte Android nebo iOS, s aplikací Biedronka budete mít vždy po ruce aktuální letáky, slevy a další užitečné funkce.

aplikace biedronka v češtině

Publikováno: 30. 06. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: BohumilHrabal

Tagy: aplikace biedronka v češtině