Samsung Galaxy Z Fold 2 přidává na celkové kvalitě

Mnozí uživatelé mobilních telefonů považovali Samsung Galaxy Z Fold za předražený ohebný mobil, kterým se společnost Samsung snaží předvést, že dokáže konkurovat i v této oblasti. Řada pochybností byla především nad kvalitou zpracování a výdrží do budoucna. Tyto pochybnosti však vyvrátil pokračovatel. Druhý v řadě s označením Samsung Galaxy Z Fold 2. A právě ten Vám představíme trochu podrobněji.

Výkon a kvalita jdou směrem vzhůru

Malé bolístky prvního ohebného mobilu jsou eliminovány a je tu řada ostatních věcí, na které se lze těšit. Je to například velikost rozloženého displeje o velikosti 7,6“. Dynamic AMOLED rozhodně nadchne svou kvalitou zobrazení. Ostatně, o tom vypovídají i další důležité parametry.

  • HDR10+
  • Frekvence 120 Hz
  • Rozlišení 2 208 x 1 768 pixelů

V obou režimech otevření má tento mobilní telefon rozhodně co nabídnout. A to netýká pouze displeje, ale i samotného výkonu. Použit je jak jinak než špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 865+. Osmijádrový procesor pracující na frekvenci 3,1 GHz, jemuž sekundují operační paměti s kapacitou 12 GB. Už tohle samo o sobě vypovídá, že Galaxy Z Fold 2 bude k neutahání.

Samsung Galaxy Z Fold 2 a jeho rozměry

Mnohé potenciální zájemce o skládací telefon Samsung Galaxy Z Fold 2 zajímá jistě to, jak velký vlastně tento model je, když nabízí ono dokonalé složení dvou částí? V zavřeném stavu nejde o nic neobvyklého – 159,2 x 68 x 16,8 mm. Atypická je pouze tloušťka kvůli dvou displejům. V rozloženém stavu je to však daleko příjemnější – 159,2 x 128,2 x 6,9 mm.

Fotoaparáty, kam se podíváš

U mobilního telefonu Galaxy Z Fold 2 mnozí ocení i fotografickou výbavu. Pokud jde o přední selfie kamery, tak ty jsou umístěny na obou stranách, takže o možnost pořízení vlastního portrétu nepřijdete v zavřené ani otevřené variantě. Hlavní fotografickou výbavu tvoří tři foťáky s rozlišením 12 Mpx. Je to ten hlavní, teleobjektiv a širokoúhlý.