Sledujte své nákupy na Aukru snadno: Vše o Aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani

Aukro.cz/Moje-Aukro/Moje-Nakupy/Sledovani

Sekce Moje Aukro: Přehled

Sekce Moje Aukro: Přehled je vaším centrálním bodem pro sledování všech vašich aktivit na Aukru. Po přihlášení k vašemu účtu na Aukru se vám zobrazí stránka Moje Aukro. Zde najdete přehledně uspořádané všechny důležité informace o vašich nákupech, prodeji, sledovaných aukcích a další.

V sekci Moje nákupy pak najdete detailní přehled všech vašich aktuálních i ukončených nákupů. Můžete si zde zkontrolovat stav vašich objednávek, zobrazit detaily o prodávajícím a sledovat zásilku. Pokud jste si uložili aukci k pozdějšímu sledování, najdete ji v sekci Sledování. Zde se vám zobrazí přehled všech aukcí, které sledujete, abyste o ně nepřišli. Můžete si zde nastavit upozornění na konec aukce, abyste na ni nezapomněli a stihli včas přihodit.

Prostřednictvím sekce Moje Aukro: Přehled máte všechny důležité informace o vašich aktivitách na Aukru vždy po ruce. Snadno a rychle tak najdete vše, co potřebujete, ať už nakupujete nebo prodáváte.

Rychlý přístup k nákupům

V sekci "Moje nákupy" na Aukru máte dokonalý přehled o všech vašich nákupech. Rychlý přístup k informacím o sledovaných aukcích, probíhajících nákupech i historii objednávek najdete po kliknutí na ikonu uživatele a následném zvolení "Moje Aukro". Zde se vám zobrazí přehledná tabulka s výpisem vašich nákupů. Můžete filtrovat podle stavu objednávky, data nákupu nebo podle jména prodejce. U každého nákupu vidíte důležité informace jako je název produktu, cena, datum nákupu a stav doručení. Pro detailnější informace o konkrétním nákupu stačí kliknout na jeho název. Zobrazí se vám stránka s kompletní historií komunikace s prodejcem, informacemi o platbě a dopravě. Sledování vašich Aukro nákupů nebylo nikdy jednodušší.

Aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani - tady tluče srdce každého lovce aukčních pokladů.

Radomír Křenek

Sledování aukcí a nabídek

V sekci "Moje Aukro" najdete záložku "Moje nákupy", kde se nachází i volba "Sledování". Právě tady máte přehledně zobrazené všechny aukce a nabídky, které jste si uložili k pozdějšímu sledování. Už žádné zmeškané konce aukcí nebo výhodné nabídky! Stačí kliknout na "Sledovat aukci" u vybraného produktu a ten se automaticky přesune do vašeho seznamu. V rámci sledování máte možnost si nastavit upozornění na konec aukce emailem, abyste měli jistotu, že vám nic neunikne. Zároveň vidíte, kolik uživatelů danou aukci sleduje a jaká je aktuální nabídka. Pro lepší orientaci si můžete sledované položky řadit podle ceny, data přidání nebo zbývajícího času do konce aukce. Pokud už o sledování produktu nemáte zájem, jednoduše ho ze seznamu odeberete.

aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani

Historie a detaily objednávek

V sekci "Moje nákupy" na Aukru máš přehledně zobrazeny všechny tvé aktuální i minulé objednávky. Stačí se přihlásit ke svému účtu a v horním menu kliknout na "Moje Aukro". Následně v levém menu zvol "Moje nákupy" a zobrazí se ti přehledný seznam tvých objednávek. U každé objednávky vidíš datum, název produktu, prodejce, celkovou cenu a stav objednávky. Kliknutím na detail objednávky se ti zobrazí detailnější informace, jako je adresa pro doručení, vybraný způsob platby a dopravy, a také historie komunikace s prodejcem.

Sledovat své nákupy na Aukru je tak velmi snadné a přehledné. Vše máš na jednom místě a vždy víš, v jakém stavu se tvá objednávka nachází.

Správa plateb a doručení

V sekci Moje nákupy na Aukru máš přehled o všech nákupech. Sleduješ stav objednávky, platby i doručení. Po přihlášení do svého účtu na Aukru najdeš Moje nákupy v horní části stránky. V záložce Sledování máš přehledně zobrazené všechny sledované nabídky a probíhající transakce. U každé položky vidíš datum nákupu, cenu, stav platby a stav doručení. Pokud prodejce zadal číslo zásilky, můžeš zásilku sledovat přímo na stránkách přepravní společnosti. Aukro ti také posílá e-maily s informacemi o změně stavu objednávky. Pokud máš nějaké dotazy ohledně platby nebo doručení, kontaktuj přímo prodejce prostřednictvím zpráv na Aukru.

Komunikace s prodejci

V sekci "Moje nákupy" na Aukru máš přehled o všech nákupech. Po přihlášení do svého účtu na Aukru jednoduše klikni na "Moje Aukro" a poté na "Moje nákupy". Zde vidíš všechny své nákupy seřazené podle data. U každého nákupu najdeš důležité informace, jako je název produktu, jméno prodejce, cena a stav objednávky. Pokud potřebuješ s prodejcem komunikovat, klikni na tlačítko "Zobrazit detaily" u daného nákupu. Otevře se ti detail objednávky, kde najdeš historii komunikace s prodejcem a možnost mu poslat novou zprávu. Komunikace probíhá přímo na stránce Aukra, takže nemusíš nikam přecházet. Aukro ti umožňuje sledovat všechny tvé nákupy na jednom místě a snadno se spojit s prodejcem v případě potřeby.

V sekci "Moje nákupy" na Aukru máš přehled o všech nákupech. Po přihlášení do svého účtu na Aukru jednoduše klikni na "Moje Aukro" a poté na "Moje nákupy". Zde vidíš všechny své nákupy seřazené podle data. U každého nákupu najdeš důležité informace, jako je název produktu, jméno prodejce, cena a stav objednávky. Pokud potřebuješ s prodejcem komunikovat, klikni na tlačítko "Zobrazit detaily" u daného nákupu. Otevře se ti detail objednávky, kde najdeš historii komunikace s prodejcem a možnost mu poslat novou zprávu. Komunikace probíhá přímo na stránce Aukra, takže nemusíš nikam přecházet. Aukro ti umožňuje sledovat všechny tvé nákupy na jednom místě a snadno se spojit s prodejcem v případě potřeby.

aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani

Upozornění a novinky

V sekci "Moje nákupy" na Aukru najdete přehledně všechny vaše aktuální i minulé nákupy. Pro ještě větší pohodlí si můžete nastavit sledování vybraných aukcí. Díky tomu vám neunikne žádná důležitá informace o průběhu aukce nebo o změně jejího stavu. Adresa pro sledování vašich nákupů na Aukru je aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani. Zde najdete přehled všech sledovaných aukcí a můžete si snadno nastavit upozornění na emaily nebo do mobilní aplikace. Budete tak informováni o novém příhozu, konci aukce nebo o tom, zda jste se stali vítězi. Sledování aukcí je užitečný nástroj pro všechny aktivní uživatele Aukra, kteří chtějí mít přehled o svých nákupech a nechtějí promeškat žádnou důležitou informaci.

Užitečné funkce a nástroje

V sekci "Moje nákupy" na Aukru najdete přehledně zobrazené všechny vaše aktuální i minulé nákupy. Pro snadnější orientaci a kontrolu nad vašimi objednávkami slouží funkce "Sledované". Po přihlášení do vašeho účtu na Aukru jednoduše klikněte na "Moje Aukro" a následně na "Moje nákupy". V horní části stránky uvidíte záložku "Sledované", kde najdete všechny aukce, které jste si označili pro sledování. Sledování aukcí je užitečný nástroj, pokud nechcete propásnout konec aukce a chcete mít přehled o vývoji ceny. Do sledování si můžete přidat libovolný počet aukcí a kdykoliv je zase odebrat. Díky této funkci budete mít vždy přehled o tom, co se děje s aukcemi, o které máte zájem, a nic vám neunikne.

Tipy pro efektivní sledování

Sledování vašich oblíbených položek a probíhajících aukcí na Aukru je snadné a efektivní. Po přihlášení do vašeho účtu na Aukru jednoduše klikněte na "Moje Aukro" a poté na "Moje nákupy". V sekci "Sledování" najdete přehled všech položek, které sledujete. Pro ještě snazší přístup si můžete uložit adresu pro sledování nákupů do záložek vašeho prohlížeče. Získáte tak rychlý přehled o končících aukcích, abyste stihli včas přihodit a nenechali si ujít nic důležitého. Využijte možnost filtrování a řazení sledovaných položek podle ceny, data konce aukce nebo jiných kritérií. Nastavte si upozornění na konec aukce emailem nebo SMS zprávou, abyste měli jistotu, že vám nic neunikne. Pravidelně kontrolujte sekci "Sledování", abyste měli přehled o vývoji cen a případných nových nabídkách. Využijte historii procházení a porovnávejte ceny a nabídky. Pamatujte, že trpělivost a důkladné sledování vám pomohou získat na Aukru ty nejlepší nabídky.

aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani

Bezpečí a ochrana kupujícího

Na Aukru bereme bezpečnost a ochranu kupujících vážně. Proto jsme vytvořili sekci "Moje nákupy" a funkci "Sledovat", které vám umožňují mít přehled o všech vašich nákupech a jejich stavu. V sekci "Moje nákupy" najdete seznam všech vašich aktuálních i minulých objednávek. U každé objednávky vidíte informace o prodávajícím, ceně, způsobu dopravy a platby a samozřejmě i o aktuálním stavu zásilky. Díky funkci "Sledovat" si můžete nechat zasílat upozornění o změně stavu vaší objednávky přímo na váš email. Už vám tak neunikne žádná důležitá informace o vaší zásilce. Adresa pro sledování vašich nákupů na Aukru je aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani. Zde se po přihlášení k vašemu účtu zobrazí přehled všech vašich objednávek a jejich stav.

Funkce Popis
Přístup k historii nákupů Ano, na stránce "Moje nákupy" (aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy)
Sledovaní vybraných položek Ano, pomocí funkce "Sledované"

Mobilní aplikace Aukro

Sledujte své nákupy z Aukra pohodlně a kdekoli s mobilní aplikací Aukro. Už vám nikdy neunikne žádná důležitá informace o vašich objednávkách. V sekci "Moje Aukro" v aplikaci najdete přehled všech vašich sledovaných položek a probíhajících i dokončených nákupů. Získáte tak okamžitý přehled o tom, kdy byl váš balíček odeslán, zda již na vás čeká k vyzvednutí nebo zda je doručení pozastaveno. V aplikaci můžete také snadno kontaktovat prodejce v případě jakýchkoli dotazů ohledně vaší objednávky.

Prostřednictvím aplikace Aukro máte přístup k adrese pro sledování vašich nákupů. Po odeslání balíčku prodejcem se vám zobrazí sledovací číslo zásilky. Stačí na něj kliknout a budete přesměrováni na webové stránky přepravní společnosti, kde můžete sledovat aktuální polohu vašeho balíčku. Díky mobilní aplikaci Aukro máte všechny informace o svých nákupech vždy po ruce.

aukro.cz/moje-aukro/moje-nakupy/sledovani

Často kladené otázky

Kde najdu přehled mých sledovaných položek? Stačí se přihlásit do svého účtu na Aukru a v sekci "Moje Aukro" kliknout na "Sledované". Zobrazí se vám seznam všech aukcí, které aktuálně sledujete.

Jak si můžu přidat aukci do sledovaných? Je to jednoduché! Na stránce s detailem aukce, o kterou máte zájem, najdete tlačítko "Sledovat". Po kliknutí se aukce automaticky přesune do vašeho seznamu sledovaných položek.

Mohu si nastavit upozornění na změny v mých sledovaných aukcích? Aukro vám umožňuje nastavit si upozornění emailem na změny ceny, nové příhozy nebo blížící se konec aukce. Stačí si v nastavení vašeho profilu upravit preference upozornění.

Co se stane s mými sledovanými aukcemi po jejich skončení? Po skončení aukce se vám automaticky přesune do sekce "Ukončené aukce" v rámci "Moje Aukro". Tam si můžete prohlédnout výsledek aukce a případně kontaktovat prodejce.

Jak dlouho se uchovávají informace o mých sledovaných aukcích? Aukro uchovává informace o vašich sledovaných aukcích po dobu nezbytně nutnou pro fungování služby. Po delší době nečinnosti se mohou některé starší záznamy automaticky smazat.