Tereza Řezníčková: Co dělá hvězda České televize na internetu?

Tereza Řezníčková Česká Televize

Tereza Řezníčková: Kdo to je?

Tereza Řezníčková je talentovaná mladá herečka, která si rychle získává popularitu na české divadelní a filmové scéně. Narodila se v roce 1996 a herectví studovala na Pražské konzervatoři. Její talent byl patrný už během studií, kdy excelovala v mnoha divadelních představeních. Po absolutoriu se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila řadu pozoruhodných rolí. Tereza Řezníčková se objevila i v několika filmech a televizních seriálech. Její přirozený talent, krása a charisma z ní dělají jednu z nejvýraznějších mladých hereček současnosti.

Kariéra v ČT

Česká televize, jako největší mediální dům u nás, nabízí širokou škálu pracovních pozic. Ať už vás láká práce před kamerou nebo za ní, v ČT najdete uplatnění v mnoha oborech. Hledají se talentovaní novináři, kreativní režiséři, zkušení technici i šikovní administrativní pracovníci. Práce v ČT je dynamická a zodpovědná, nabízí možnost podílet se na tvorbě pořadů, které sledují miliony diváků. Pokud vás láká práce v médiích a chcete být součástí silného a respektovaného týmu, sledujte volné pozice na webových stránkách České televize.

Pořady a projekty

Naše redakce pro vás chystá pestrou škálu pořadů a projektů. Zaměřujeme se na aktuální témata, která hýbou společností. Přinášíme rozhovory s inspirativními osobnostmi, reportáže z domova i ze světa a investigativní dokumenty. Na své si přijdou fanoušci kultury, sportu i zábavy. Pravidelně pořádáme diskuzní večery, kde dáváme prostor k vyjádření různým názorům. Naším cílem je informovat, bavit a inspirovat. Sledujte naše vysílání a zapojte se do diskuze!

Tereza Řezníčková online

Tereza Řezníčková je čím dál aktivnější online, ať už jde o Instagram, Facebook nebo TikTok. Sledující baví vtipnými příspěvky ze života, ale nebojí se ani sdílet vážnější témata. Nedávno se například otevřeně rozpovídala o svém boji s úzkostí, čímž si získala respekt a podporu fanoušků. Její upřímnost a smysl pro humor z ní dělají jednu z nejsympatičtějších osobností českého internetu. Kromě zábavných videí a fotek sdílí Tereza se svými sledujícími i tipy na knihy, filmy nebo restaurace.

Zajímavosti a ocenění

Kromě své krásy se Praha pyšní i řadou zajímavostí. Věděli jste například, že je domovem největšího hradního komplexu na světě, Pražského hradu? Nebo že se zde nachází i nejstarší fungující orloj v Evropě? Praha je také zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a pyšní se nespočtem architektonických skvostů, od gotických chrámů po secesní paláce. Město získalo řadu ocenění, například za nejlepší vánoční trhy v Evropě nebo za nejkrásnější město na světě podle některých anket.