WhatsApp je komunikátor s širokým využitím

Komunikátory jsou v oblasti mobilních aplikací velice oblíbené. Díky připojení k internetu představují v podstatě bezplatný způsob spojení mezi uživateli z celého světa. Stačí být připojen k Wi-Fi síti nebo využívat mobilních dat. Hodně oblíbenou aplikací je v tomto směru WhatsApp. Ten patří mezi nejznámější komunikátory.

Jaké funkce Vám nabízí WhatsApp?

Jde primárně o spolehlivé posílání zpráv nejrůznějšího typu. Ať už jsou psané, hlasové nebo novodobé video zprávy. Aplikace WhatsApp zkontroluje všechny Vaše kontakty a vyfiltruje ty, s nimiž můžete komunikovat právě skrze tuto mobilní platformu. Pustit se můžete i do skupinových chatů v počtu až 256 lidí.

Psané slovo lze bez problému vyměnit za videohovor. WhatsApp je ideální volbou také pro ty, kdo chtějí se svými blízkými sdílet nejrůznější typy dokumentů, fotografií a jiných souborů nebo zážitků. Poslat hlasovou zprávu místo psané je otázkou krátkého okamžiku. Tuto možnost máte po stisknutí jediného tlačítka.

Velký důraz kladený na bezpečnost

Mezi mobilními komunikátory je bezpečnost často omílaným tématem. V případě aplikace WhatsApp se můžete spolehnout na dostatečnou ochranu dat. Už samotné výchozí nastavení je provedeno s důrazem na bezpečnost. Využíváno je koncové šifrování, takže k psanému textu nebo video hovorům se nikdo nedostane. Zároveň se lze spolehnout na to, že všechny zprávy zůstávají pouze u Vás samotných.

Aplikace WhatsApp pro různé platformy

Při využívání této mobilní aplikace se můžete těšit také na připravenost pro všechny platformy. Tudíž si na své přijde opravdu kdokoliv. Ať už jsou to uživatelé mobilního systému Android nebo iOS. Opomíjeno není ani na stolní počítače a notebooky. Podporu získaly také operační systémy Windows a MacOS.

Tento komunikátor lze použít i na daleko větší úrovni a s trochu jiným cílem, což dokazuje aplikace WhatsApp Business. Ta je zaměřena na menší podniky a jejím cílem je pohodlnější komunikace se zákazníky. I tuto aplikaci můžete v této verzi získat bezplatně.

Publikováno: 04. 09. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: BohumilHrabal

Tagy: aplikace WhatsApp | mobilní aplikace WhatsApp | WhatsApp | WhatsApp Business