Záchranka je užitečnou aplikací, která má svůj smysl

Každý z nás má v mobilním telefonu přemíru nejrůznějších aplikací. O užitečnosti některých z nich by možná šlo polemizovat. Jedna taková by tam však neměla chybět, protože na rozdíl od ostatních dokáže zachraňovat životy. Je to aplikace Záchranka. Ta představuje tísňové volání nové generace.

Záchranka toho nabízí více než dost

Pokud se pohybujete v přírodě a využíváte aplikace na focení pro tvorbu libovolných vzpomínek, může se Vám stát cokoliv. Když se vy nebo někdo jiný těžte zraníte, určitě si vzpomeňte na to, že máte po ruce aplikaci Záchranka. Ta Vám doslova a do písmene může zachránit život. Nabízí toho více než dost.

V první řadě disponuje nouzovým tlačítkem, prostřednictvím něhož si můžete zavolat zdravotnickou záchranou službu, popřípadě horskou službu. Tento ovládací prvek mimochodem nachází uplatnění nejenom v České republice, ale také v zahraničí. Všude tam může být Záchranka nápomocna.

S pomocí dalšího ovládacího tlačítka jste schopni přenášet obraz z daného místa činu, což může při záchraně také výrazně pomoci. A samotnou první pomoc díky Záchrance zvládnete na výbornou. Obsahuje totiž interaktivní návody, jak postupovat. Nechybí ani bohatá databáze pohotovostí v okolí, včetně AED.

Aplikace Záchranka jednoduše dělá čest svému jménu a svůj účel plní v maximálním možném měřítku. Dokonce Vás může prostřednictvím upozornění varovat na možnost ohrožení zdraví. Zkrátka spojení jednoduchosti, komplexnosti a vysoké přehlednosti.

Aplikace určená pro všechny mobilní platformy

Záchranka je aplikací, která nemá obtěžovat zbytečnostmi a reklamami, jak bývá u některých aplikací zvykem. Jejím cílem je pomáhat komplexně všem. I z tohoto důvodu vznikla hned v několika podobách tak, aby ji bylo možné nainstalovat na všechny dostupné mobilní platformy. Typickým příkladem je nejenom výskyt v App Store a Google Play. Naleznete ji také v obchodu určeném pro mobilní telefony Huawei, který nese název AppGallery. Tak neotálejte a instalujte ji ještě dnes. Nikdy nevíte, kdy se Vám hodí.

Publikováno: 25. 09. 2020

Kategorie: Aplikace

Autor: BohumilHrabal

Tagy: aplikace záchranka | mobilní aplikace | mobilní aplikace záchranka | záchranka