Zbavte se Disney Plus: Rychlý návod na zrušení předplatného

Jak Zrušit Disney Plus

Přihlášení k Disney+

K Disney+ se přihlásíte snadno a rychle. Stačí navštívit webové stránky Disney+ nebo si stáhnout aplikaci Disney+ do vašeho chytrého telefonu, tabletu, herní konzole nebo chytré televize. Potom klikněte na tlačítko "Přihlásit se" a postupujte podle pokynů na obrazovce. Budete si muset vytvořit účet Disney+ zadáním své e-mailové adresy a vytvořením hesla. Poté si vyberete svůj tarif a zadáte platební údaje. A je to! Nyní se můžete pohodlně usadit a užívat si streamování filmů a seriálů od Disneyho, Pixaru, Marvelu, Star Wars a National Geographic.

Otevření profilu

Pro otevření profilu na naší platformě stačí postupovat dle několika jednoduchých kroků. V pravém horním rohu úvodní stránky naleznete tlačítko "Registrovat". Po kliknutí na něj budete přesměrováni na registrační formulář. Zde vyplňte požadované údaje, jako je vaše emailová adresa, heslo a uživatelské jméno. Po odeslání formuláře vám bude na zadanou emailovou adresu doručen ověrovací email. Kliknutím na odkaz v emailu potvrdíte svou emailovou adresu a dokončíte tak proces registrace. Nyní se můžete přihlásit do svého nového profilu a začít využívat všechny funkce, které naše platforma nabízí.

Volba Účet

Volba správného účtu je důležitým krokem pro vaše finance. V závislosti na vašich potřebách a cílech existuje několik typů účtů, ze kterých si můžete vybrat. Běžný účet je vhodný pro každodenní transakce a platby. Spořicí účet vám pomůže zhodnotit vaše úspory s úrokovou sazbou. Termínovaný vklad nabízí vyšší úrok, ale peníze jsou vázány na předem stanovenou dobu. Pro podnikatele je ideální podnikatelský účet s funkcemi pro správu firemních financí. Před výběrem účtu si pečlivě prostudujte podmínky, poplatky a úrokové sazby. Porovnejte nabídky různých bank a vyberte si tu, která nejlépe vyhovuje vašim finančním potřebám.

Kliknutí na Předplatné

Výběr Disney+

Disney+ nabízí širokou škálu filmů a seriálů pro všechny věkové kategorie. Najdete zde klasické animované filmy od Disneyho, pixar filmy, marvelovky, hvězdné války a dokumenty od National Geographic. Pro nejmenší je tu velký výběr pohádek a seriálů, pro dospělé pak oceňované filmy a seriály. Disney+ pravidelně přidává nový obsah, takže si vždycky najdete něco k sledování.

Zrušení předplatného

Předplatné můžete kdykoli zrušit a už vám nebudou účtovány žádné další poplatky. Po zrušení předplatného budete mít i nadále přístup k obsahu až do konce aktuálního fakturačního období. Pro zrušení předplatného se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu telefonicky nebo e-mailem. Kontaktní údaje najdete na našich webových stránkách v sekci "Kontakt". Zrušení předplatného se nevztahuje na již vydaná čísla. Vrácení peněz za aktuální fakturační období bohužel není možné. Děkujeme za pochopení.

Potvrzení zrušení

Vaše objednávka byla úspěšně zrušena. Peníze vám budou vráceny stejnou platební metodou, jakou jste použili při nákupu. Zpracování vratky obvykle trvá 5–7 pracovních dnů, v závislosti na vaší bance. Pokud peníze neobdržíte do 10 pracovních dnů, kontaktujte nás prosím. Děkujeme za pochrušení a těšíme se na vaši případnou další objednávku v budoucnu.