Zjednodušte si život s aplikací Dr. Max

Dr Max Aplikace

Stažení a instalace

Aplikace Dr. Max je k dispozici zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Pro Android si ji můžete stáhnout z obchodu Google Play. Stačí do vyhledávacího pole zadat „Dr. Max“ a vybrat aplikaci s logem Dr. Max. Pro iOS je aplikace dostupná v App Store. Opět stačí do vyhledávání zadat „Dr. Max“ a vybrat aplikaci s odpovídajícím logem. Po stažení spusťte instalační soubor klepnutím na něj. Instalace je snadná a intuitivní, stačí postupovat podle pokynů na obrazovce. Během instalace budete možná vyzváni k povolení některých oprávnění, například k přístupu k fotoaparátu pro skenování receptů. Tato oprávnění jsou nezbytná pro správné fungování všech funkcí aplikace. Po dokončení instalace se můžete do aplikace přihlásit pomocí vašeho stávajícího účtu Dr. Max nebo si vytvořit účet nový přímo v aplikaci.

Registrace a přihlášení

Využijte všech výhod aplikace Dr. Max! Registrace je snadná a rychlá. Stačí zadat vaši emailovou adresu, zvolit si heslo a potvrdit souhlas s podmínkami používání. Pokud už máte zákaznickou kartu Dr. Max, můžete ji propojit s vaším účtem v aplikaci a využívat tak všechny benefity. Díky aplikaci Dr. Max budete mít přehled o svých receptech, slevách a akcích. Můžete si také snadno objednat léky online a vyzvednout si je v lékárně Dr. Max. Aplikace Dr. Max vám usnadní život a pomůže vám lépe pečovat o vaše zdraví. Stáhněte si ji zdarma a přesvědčte se sami!

Vyhledávání léků

Aplikace Dr. Max a aplikace Dr.Max – zní to skoro stejně, že? Možná vás napadlo, jestli se nejedná o stejnou věc. Ve skutečnosti je Dr. Max aplikace oficiální mobilní aplikace sítě lékáren Dr. Max. Aplikace vám umožňuje vyhledávat léky a zobrazovat jejich dostupnost ve vaší vybrané lékárně Dr. Max. Stačí zadat název léku a aplikace vám zobrazí jeho cenu, dostupnost a další důležité informace. Navíc si můžete prohlédnout příbalový leták a zjistit si informace o dávkování, nežádoucích účincích a interakcích s jinými léky. Aplikace Dr. Max vám usnadní vyzvednutí léků na předpis. Jednoduše naskenujte QR kód na receptu a aplikace zobrazí dostupnost léků ve vaší lékárně.

Funkce Aplikace Dr. Max Konkurenční aplikace (např. BENU)
Vyhledávání léků Ano Ano
Zobrazení příbalového letáku Ano Ano
Rezervace léků na pobočce Ano Ano
Sledování věrnostního programu Ano Ano

Rezervace léků

S aplikací Dr. Max už nemusíte znova a znova opakovat, co potřebujete v lékárně. Díky funkci "Rezervace léků" si můžete jednoduše a rychle rezervovat léky na předpis i volně prodejné produkty z pohodlí domova a vyzvednout si je ve vámi zvolené lékárně Dr. Max. Stačí otevřít aplikaci Dr. Max, vyfotit recept nebo vyhledat produkt, zvolit lékárnu a odeslat rezervaci. O jejím stavu budete průběžně informováni prostřednictvím notifikací. Aplikace vám také připomene, kdy si máte léky vyzvednout, abyste na nic nezapomněli. Rezervace léků přes aplikaci Dr. Max je bezplatná a šetří váš čas i starosti.

dr max aplikace

Historie nákupů

V aplikaci Dr. Max máte přehled o své nákupní historii jak z lékáren Dr. Max, tak i z online lékárny Dr. Max. V sekci "Historie nákupů" najdete detailní informace o všech nákupech uskutečněných v lékárnách Dr. Max po přihlášení k vašemu klientskému účtu. Pro online objednávky z aplikace Dr. Max vidíte stav objednávky, datum objednání, vybranou lékárnu pro vyzvednutí, celkovou cenu a seznam objednaných produktů. Pro nákupy v kamenných lékárnách Dr. Max se zobrazí datum nákupu, název lékárny, celková cena a seznam zakoupených produktů. V případě, že jste při nákupu v lékárně předložili vaši zákaznickou kartu, zobrazí se vám i informace o uplatněných slevách a nasbíraných bodech. Historie nákupů vám usnadní opakované objednávání léků a doplňků stravy a poskytne vám přehled o vašich výdajích za léky.

Sledování zásilek

S aplikací Dr. Max máte přehled o svých objednávkách a zásilkách doslova v kapse. Po přihlášení do aplikace jednoduše přejděte do sekce "Moje objednávky". Zde uvidíte přehled všech vašich objednávek, ať už jste je provedli online nebo si je vyzvedli na pobočce. U každé objednávky najdete důležité informace o jejím stavu, datu objednání a předpokládaném datu doručení. Pokud je vaše zásilka již na cestě, můžete sledovat její aktuální polohu. Stačí kliknout na tlačítko "Sledovat zásilku" a zobrazí se vám detailní informace o pohybu vaší zásilky. Díky aplikaci Dr. Max tak máte vždy přehled o tom, kdy vaše objednávka dorazí, a nemusíte se zbytečně strachovat o její zpoždění.

Nejbližší lékárny

S aplikací Dr. Max máte síť lékáren Dr. Max vždy po ruce. Najděte si nejbližší lékárnu Dr. Max během pár sekund. Zadejte svou polohu nebo adresu a aplikace vám zobrazí mapu s nejbližšími lékárnami Dr. Max ve vašem okolí. U každé lékárny vidíte otevírací dobu, kontaktní údaje a dostupnost léků. Aplikace Dr. Max vám usnadní vyzvednutí eReceptu. Stačí naskenovat QR kód z vašeho mobilu a léky si vyzvednout v lékárně Dr. Max. Díky aplikaci Dr. Max už nikdy nezmeškáte výhodné akce a slevy. V aplikaci najdete aktuální letáky, slevové kupóny a další výhody.

dr max aplikace

Otevírací doba lékáren

This

Aplikace Dr. Max? Pro mě naprostá nutnost! Od té doby, co ji mám, už se mi nestalo, že bych si zapomněla vzít léky. Navíc si můžu snadno objednat další balení a vyzvednout si je cestou z práce.

Aneta Procházková

Kontakt na lékárníka

S aplikací Dr. Max máte svého lékárníka vždy na dosah ruky, a to doslova! Už žádné zdlouhavé čekání ve frontě nebo nejistota ohledně léků. Aplikace Dr. Max vám umožňuje snadno a rychle kontaktovat lékárníka prostřednictvím zabezpečené chatové služby. Máte otázku ohledně dávkování léků, možných vedlejších účinků nebo interakcí s jinými léky? Neváhejte se obrátit na našeho lékárníka přímo přes aplikaci. Lékárník je vám k dispozici každý den, a to i o víkendu a svátcích, a ochotně vám poradí s jakýmikoli dotazy ohledně vašeho zdraví a užívání léků. Služba je zcela zdarma a je tu pro vás, abyste se cítili jistě a informovaně o svém zdraví. Stáhněte si aplikaci Dr. Max ještě dnes a mějte svého lékárníka vždy po ruce.

Informace o lécích

Aplikace Dr. Max a Aplikace Dr. Max lékárna vám usnadní přístup k informacím o lécích. Pohodlně si v nich zobrazíte příbalové letáky, dostupnost léků ve vaší lékárně Dr. Max a porovnáte ceny. Navíc si můžete nastavit užitečné upomínky na braní léků, abyste na nic nezapomněli. Aplikace vám také umožní objednat si léky online a vyzvednout si je ve vámi zvolené lékárně Dr. Max. Díky tomu ušetříte čas a vyhnete se frontám.

Pamatujte, že aplikace nenahrazuje rady lékaře nebo lékárníka. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a v případě nejasností se poraďte s odborníkem.

Zdravotní rady a tipy

S aplikací Dr. Max a Aplikace Dr. Max máte své zdraví doslova na dosah ruky. Objednávejte léky jednoduše a rychle, ať už jste kdekoli. Nastavte si praktické upozornění, aby vám už nikdy neunikla doba pro užití léků. Potřebujete poradit s výběrem léků na běžné obtíže? Využijte chytrého průvodce samoléčbou, který vám pomůže zorientovat se v nabídce volně prodejných přípravků. Aplikace Dr. Max a Aplikace Dr. Max vám také usnadní vyhledání nejbližší lékárny Dr. Max a zobrazí vám její otevírací dobu. Získejte přehled o svých nákupech a ušetřete díky slevovým kupónům a akčním nabídkám. Stáhněte si aplikaci Dr. Max nebo Aplikace Dr. Max a mějte své zdraví pod kontrolou.

dr max aplikace

Slevy a akce

S aplikací Dr. Max už vám žádná sleva ani akce neunikne! Stáhněte si ji zdarma do svého mobilu a mějte přehled o všech výhodných nabídkách ve vašich oblíbených lékárnách Dr. Max. Díky notifikacím vám už nic neunikne a vždy budete vědět o všech akcích a slevách jako první. V aplikaci najdete slevy na kosmetiku, vitamíny, doplňky stravy, ale i na léky, které jsou volně prodejné. Prohlédněte si aktuální leták, najděte si nejbližší lékárnu Dr. Max a využijte výhodných nabídek. Aplikace Dr. Max vám usnadní život a ušetří peníze.

Nastavení aplikace

Aplikace Dr. Max vám umožňuje přizpůsobit si nastavení dle vašich preferencí. Po přihlášení do aplikace přejděte do sekce "Nastavení", kterou obvykle najdete v horním rohu obrazovky. Zde můžete spravovat své osobní údaje, jako je jméno, adresa nebo telefonní číslo. Dále si můžete nastavit upozornění na blížící se konec expirace léků nebo na možnost vyzvednutí rezervace v lékárně. Aplikace Dr. Max také umožňuje spravovat více uživatelských profilů, což je užitečné pro rodiny s dětmi nebo pro ty, kteří se starají o své blízké. V nastavení si můžete vybrat jazyk aplikace, a to češtinu nebo slovenštinu. V případě dotazů nebo potíží s nastavením aplikace se obraťte na zákaznickou podporu Dr. Max, která vám ráda pomůže.

Často kladené otázky

Jak si stáhnu aplikaci Dr. Max? Aplikaci Dr. Max si můžete zdarma stáhnout z App Store pro iOS zařízení a z Google Play pro zařízení s Androidem. Stačí vyhledat "Dr. Max" a kliknout na "Instalovat".

Je aplikace Dr. Max zdarma? Ano, stažení a používání aplikace Dr. Max je zcela zdarma.

Potřebuji účet, abych mohl(a) používat aplikaci Dr. Max? Pro plné využití všech funkcí aplikace, jako je správa receptů a objednávání léků, je potřeba si vytvořit účet. Registrace je rychlá a snadná.

Jak do aplikace Dr. Max přidám svůj recept? Recept do aplikace přidáte jednoduše naskenováním QR kódu na papírovém receptu. Případně můžete zadat kód eReceptu ručně.

Mohu si přes aplikaci Dr. Max objednat léky i pro někoho jiného? Ano, v aplikaci můžete spravovat recepty a objednávat léky i pro své blízké. Stačí zadat jejich údaje a nahrát jejich recepty.

dr max aplikace

Je moje soukromí v aplikaci Dr. Max v bezpečí? Dr. Max bere ochranu vašich osobních údajů velmi vážně. Aplikace splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy a vaše data jsou šifrována.

Co mám dělat, když se mi nedaří přihlásit do aplikace? Pokud se vám nedaří přihlásit, zkontrolujte si prosím správnost zadaného emailu a hesla. Pokud si heslo nepamatujete, můžete si ho nechat zaslat na email. V případě přetrvávajících problémů kontaktujte zákaznickou podporu Dr. Max.

V jakém případě je vhodné kontaktovat zákaznickou podporu? Zákaznickou podporu Dr. Max můžete kontaktovat s jakýmikoliv dotazy ohledně aplikace, objednávek, receptů nebo léků.

Kontakt na podporu

Máte otázky ohledně aplikace Dr. Max? Nejste si jistí, jak aplikaci používat, nebo potřebujete poradit s jejím nastavením? Nezoufejte, náš tým podpory je tu pro vás! Kontaktovat nás můžete hned několika způsoby.

Pro rychlé a snadné řešení vašich dotazů můžete využít sekci "Nejčastější dotazy" přímo v aplikaci Dr. Max. Zde najdete odpovědi na nejběžnější otázky týkající se registrace, objednávání léků, sledování zásilky a mnoho dalšího.

Pokud v sekci "Nejčastější dotazy" nenajdete odpověď na váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím online formuláře, který naleznete na webových stránkách Dr. Max. Stačí vyplnit krátký formulář s vaším dotazem a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

V případě urgentních dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na zákaznické lince Dr. Max. Telefonní číslo naleznete na webových stránkách Dr. Max v sekci "Kontakt". Náš tým podpory je vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00 hodin.

Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli s aplikací Dr. Max a usnadnili vám tak cestu ke zdraví!

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: Aplikace

Autor: BohumilHrabal

Tagy: dr max aplikace | aplikace dr. max