BLESKmobil je známým virtuálním mobilním operátorem

Virtuálních operátorů je v České republice více než dost, o tom není žádných pochyb. Jejich počet určitě přesahuje číslo padesát. Pokud se ptáte, jaký z nich patří mezi ty nejznámější, odpověď bude poměrně snadná. Je to BLESKmobil, který byl poprvé spuštěn v roce 2012 a od té doby si vybudoval poměrně silnou klientelu. Jde o virtuálního operátora typu Branded reseller.

BLESKmobil funguje v síti O2

Každý z virtuálních operátorů využívá infrastruktury některého z velkých mobilních operátorů. V případě BLESKmobilu je to společnost O2 Czech Republic. S tímto virtuálem jsou spojeny všem dobře známé televizní reklamy, včetně těch tištěných. Právě o ně se dlouhodobě stará společnost Czech News Center. Ta má na starosti profesionální marketing.

Nabídka virtuálního operátora

Hlavní produktové portfolio virtuálního operátora BLESKmobil je spojeno s předplacenými kartami. Tedy žádné tarify, jak jste zvyklí u plnohodnotných operátorů. Jednu část tvoří pochopitelně služby zaměřené na volání. Dnes už to není jen jedna předplacená karta, jako tomu bylo dříve. V nabídce je vícero programů spjatých s volnými minutami nebo voláním vhodným pro více členů domácnosti.

S přihlédnutím k technologickému vývoji a současné době je zřejmé, že druhou část předkládaných služeb tvoří hlavně datové služby. Čas od času jsou prezentovány nejrůznější akce, v rámci nichž lze získat bezplatně data navíc.

BLESKmobil, to je virtuální operátor, který cílí na maximální jednoduchost. To se týká nejenom snadného aktivování nového čísla, ale také následného dobíjení kreditu. Výjimkou dokonce není ani přenos čísla. K virtuálovi zvanému BLESKmobil můžete snadno přejít od jakéhokoliv jiného virtuálního nebo plnohodnotného operátora.

Sledujte své výdaje u předplacenky

I když tento operátor nenabízí klasické tarify, pak rozhodně nezahálí v oblasti správy klientských výdajů. Dávno pryč jsou doby, kdy jste mohli kontrolovat stav svého kreditu jen po zadání určitého kódu na mobilním telefonu. V dnešní době máte k dispozici BLESKmobil samoobsluhu, kde si najdete vše potřebné.

Publikováno: 25. 09. 2020

Kategorie: Operátoři

Autor: BohumilHrabal

Tagy: BLESKMobil | Branded reseller | operátor BLESKmobil | virtuální operátor