Můj Vodafone nabízí přehled o všech výdajích

Operátoři se snaží svým zákazníkům přinášet co možná nejkomplexnější služby. A teď nemáme na mysli pouze výhodné ceny volání nebo mobilních dat. Spousta lidí má rádo patřičnou správu svých výdajů. A právě v tomto směru předkládá operátor Vodafone celkem jasně vypovídající aplikaci s názvem Můj Vodafone. Díky ní získáte z mobilního telefonu přístup ke svému účtu.

Co nabízí aplikace Můj Vodafone?

Operátor Vodafone svým klientům prezentuje internetovou samoobsluhu, kde je možné spravovat vše týkající se konkrétního čísla. A skrze aplikaci Můj Vodafone se do ní dostanete i z mobilu. Hned po přihlášení na Vás bude čekat základní přehled. Ať už je to celková aktuálně provolaná částka nebo počet zbývajících volných minut a SMS zpráv.

Kromě útraty, kterou mimochodem můžete vidět důsledně rozepsanou v samotném vyúčtování Vám bude k dispozici také záložka Služby. V ní ihned na první pohled zjistíte, jaké služby tohoto operátora využíváte. Ať už jde o internet, roaming či cokoliv jiného.

Dalším snadno přístupným místem v aplikaci Můj Vodafone jsou Nabídky. Speciální benefity předkládané právě konkrétnímu zákazníkovi.

Mějte svůj účet pod kontrolou

Poslední záložce této aplikace je třeba věnovat trochu více pozornosti. Týká se samotného účtu a ostatního nastavení. Operátor Vodafone Vám umožní měnit heslo, procházet důležité informační zprávy a kontrolovat aktuálnost kontaktních údajů. Skrze aplikaci Můj Vodafone lze provádět nákupy, dobíjet kredit nebo měřit rychlost internetového připojení. I tyto nástroje máte k dispozici. Pokud byste náhodou ztratili svoji SIM kartu, lze ji zablokovat právě v této mobilní aplikaci.

Můj Vodafone je určitě zajímavým pomocníkem a výdobytkem stejnojmenného operátora. Navíc tuto aplikaci můžete instalovat v podstatě na jakýkoliv mobilní telefon se systémem Android nebo iOS. Typickým příkladem je Samsung Galaxy S20 a mnohé další. Tak neváhejte a využijte možnosti jednoduché správy u operátora Vodafone. O lepší přehlednost aktuální útraty se postará i možnost vytvořit si widget na ploše mobilního telefonu.

Publikováno: 10. 09. 2020

Kategorie: Operátoři

Autor: BohumilHrabal

Tagy: aplikace Můj Vodafone | Můj Vodafone | operátor Vodafone | Vodafone