Niceboy Hive Pods 3 Ultra: Zvuk, který vás dostane!

Niceboy Hive Pods 3 Ultra Recenze

Bluetooth 5.3

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se můžou pochlubit nejnovější verzí Co to pro vás v praxi znamená? V první řadě stabilnější a rychlejší připojení k vašemu telefonu. Zapomeňte na otravné výpadky hudby nebo zpoždění zvuku při sledování videí. Bluetooth 5.3 je zárukou plynulého a ničím nerušeného poslechu.

A co víc, díky nízké energetické náročnosti Bluetooth 5.3 si užijete delší výdrž baterie. Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra vám na jedno nabití vydrží hrát až 9 hodin a s nabíjecím pouzdrem dokonce až 36 hodin. To je dost muziky na celý den, ať už se chystáte kamkoli.

V neposlední řadě Bluetooth 5.3 přináší i lepší kvalitu zvuku. Díky pokročilým kodekům si vychutnáte hudbu v té nejvyšší kvalitě s bohatými detaily a silnými basy. Ať už posloucháte jakýkoli žánr, Niceboy HIVE Pods 3 Ultra vám zaručí nezapomenutelný hudební zážitek.

Kodek aptX Adaptive

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra bohužel kodek aptX Adaptive nepodporují. Tato technologie by přinesla ještě stabilnější a kvalitnější bezdrátový poslech hudby, a to i v prostředí s rušením signálu. Absence aptX Adaptive je škoda, zvlášť když konkurenční modely v podobné cenové relaci tento kodek již nabízejí.

I přes absenci aptX Adaptive si ale Niceboy HIVE Pods 3 Ultra vedou v oblasti zvuku velmi dobře. Zvuk je čistý, s dostatkem basů i výšek. Pro běžného posluchače, který nehledá absolutní vrchol v oblasti bezdrátového poslechu, tak budou tato sluchátka skvělou volbou.

Hybridní potlačení hluku

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se chlubí hybridním potlačením hluku, což je v této cenové kategorii příjemné překvapení. Technologie využívá mikrofony uvnitř i vně sluchátek k monitorování okolního hluku a následnému generování opačných zvukových vln, které ho neutralizují. Výsledek? Značné utlumení ruchu z okolí, ať už se nacházíte v rušné kanceláři, MHD nebo třeba v letadle.

Nečekejte ale zázraky na úrovni nejdražších modelů na trhu. Hybridní potlačení hluku u Niceboy HIVE Pods 3 Ultra funguje dobře, ale ne dokonale. Nízké frekvence, jako je hluk motoru nebo hukot klimatizace, filtruje velmi efektivně. U vyšších frekvencí, jako jsou lidské hlasy, už je účinnost o něco menší. Přesto je rozdíl oproti poslechu bez potlačení hluku znatelný a poslech hudby nebo podcastů mnohem příjemnější.

V recenzi sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 Ultra oceňujeme také přítomnost režimu propustnosti. Ten naopak zesiluje okolní zvuky, takže můžete vnímat důležité informace nebo konverzovat, aniž byste museli sluchátka vyndávat z uší.

Transparentní režim

Sluchátka Niceboy Hive Pods 3 Ultra se můžou pochlubit i transparentním režimem, který oceníte hlavně ve městě nebo v rušném prostředí. Aktivací tohoto režimu se vám do uší začnou přenášet i okolní zvuky, takže neuslyšíte jen hudbu. Je to super praktická funkce, když potřebujete vnímat okolí, třeba když přecházíte silnici nebo si chcete krátce popovídat, aniž byste museli sluchátka vyndávat z uší.

Transparentní režim u Niceboy Hive Pods 3 Ultra funguje překvapivě dobře a přirozeně. Zvuk z okolí není zkreslený ani přehnaně hlasitý, jak to u některých sluchátek bývá. Prostě máte pocit, jako byste sluchátka ani neměli v uších. Ovládání je jednoduché – stačí klepnout na dotykovou plošku sluchátka a režim se aktivuje. Celkově je transparentní režim u Niceboy Hive Pods 3 Ultra skvělým bonusem, který z nich dělá ještě všestrannější sluchátka pro každodenní použití.

Ovládání dotykem

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se ovládají dotykem, což je dnes už u bezdrátových sluchátek standardem. Na obou sluchátkách najdete dotykové plošky, které reagují na vaše pokyny. Ovládání je intuitivní a snadno se na něj zvyká. Jedním dotykem pozastavíte nebo spustíte přehrávání hudby, dvěma dotyky přeskočíte na další skladbu a třemi dotyky se vrátíte na předchozí skladbu. Pokud podržíte prst na dotykové plošce, upravíte hlasitost. Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra také podporují hlasové asistenty. Dlouhým stiskem dotykové plošky aktivujete hlasového asistenta ve vašem telefonu, ať už je to Siri nebo Google Assistant. Díky tomu můžete ovládat přehrávání hudby, volat nebo psát zprávy, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy.

Výdrž baterie

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra slibují výdrž baterie až 32 hodin s nabíjecím pouzdrem, což je na trhu s bezdrátovými sluchátky nadprůměrná hodnota. Samotná sluchátka by pak měla na jedno nabití zvládnout až 8 hodin přehrávání hudby. V našem testu jsme Niceboy HIVE Pods 3 Ultra důkladně otestovali a můžeme potvrdit, že výdrž baterie je skutečně jejich silnou stránkou.

Při poslechu hudby na střední hlasitost se sluchátka blížila udávané výdrži 8 hodin. S aktivním potlačením hluku se výdrž mírně zkrátila, ale stále se pohybovala nad 6 hodinami, což je stále velmi dobrý výsledek. Nabíjecí pouzdro pojme několik dalších nabití, takže se nemusíte bát, že by vás sluchátka nechala na holičkách během dne.

Nabíjení probíhá přes USB-C konektor a je poměrně rychlé. Celkově jsme s výdrží baterie Niceboy HIVE Pods 3 Ultra velmi spokojeni. Pokud hledáte bezdrátová sluchátka s dlouhou výdrží, pak jsou Niceboy HIVE Pods 3 Ultra skvělou volbou.

Odolnost IPX5

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se pyšní odolností IPX5. Co to ale přesně znamená v praxi? Znamená to, že sluchátka zvládnou pot z tréninku, déšť i stříkající vodu. Můžete si tak v klidu zacvičit i venku, aniž byste se museli bát o svá sluchátka. Voděodolnost IPX5 je velkou výhodou oproti konkurenčním modelům, které tuto vlastnost často postrádají. Díky ní se nemusíte bát vzít si svá sluchátka kamkoliv s sebou. Ať už se chystáte na náročný trénink, procházku v dešti nebo jen relaxovat u bazénu, Niceboy HIVE Pods 3 Ultra vás nezklamou.

Aplikace Niceboy

Prostřednictvím aplikace Niceboy si můžete sluchátka Niceboy Hive Pods 3 Ultra přizpůsobit svým představám. Aplikace je dostupná pro Android i iOS a nabízí širokou škálu funkcí. Můžete si v ní například nastavit úroveň potlačení okolního hluku, upravit zvukový profil pomocí ekvalizéru nebo si zvolit, jak se budou sluchátka chovat při dotykovém ovládání.

Aplikace Niceboy je přehledná a intuitivní. Po spárování sluchátek s telefonem se vám zobrazí přehledný panel s informacemi o stavu baterie sluchátek i nabíjecího pouzdra. V nastavení aplikace si pak můžete upravit všechny důležité parametry.

Jednou z užitečných funkcí aplikace je možnost aktualizace firmwaru sluchátek. Díky tomu budete mít jistotu, že vaše Niceboy Hive Pods 3 Ultra budou vždy vybaveny nejnovějšími funkcemi a vylepšeními.

Celkově lze říci, že aplikace Niceboy je užitečným doplňkem k sluchátkům Niceboy Hive Pods 3 Ultra. Díky ní si můžete sluchátka snadno přizpůsobit svým potřebám a využívat je naplno.

Mikrofony s ENC

Niceboy Hive Pods 3 Ultra se chlubí technologií ENC, která slibuje křišťálově čisté hovory i v rušném prostředí. Ale jak si vedou mikrofony s ENC v praxi? Recenze sluchátek Niceboy Hive Pods 3 Ultra se na tuto funkci podrobně zaměřují.

Testy prokázaly, že ENC skutečně dokáže odfiltrovat značnou část okolního hluku. Hlas je během hovoru srozumitelný a zřetelný, a to i v prostředích, jako je rušná ulice nebo MHD. Technologie si nejlépe poradí s monotónním hlukem, jako je šumění větru nebo hluk motoru.

V porovnání s předchozí generací je zlepšení patrné. Mikrofony s ENC v Niceboy Hive Pods 3 Ultra podávají nadprůměrný výkon a řadí se mezi nejlepší ve své třídě. Pro běžné hovory a videohovory jsou více než dostačující.

Přesto je důležité mít na paměti, že ani ENC nedokáže eliminovat veškerý hluk. V extrémně hlučném prostředí se může stát, že druhá strana uslyší i rušivé elementy. Celkově ale mikrofony s ENC v Niceboy Hive Pods 3 Ultra představují příjemné překvapení a posouvají zážitek z hovorů na novou úroveň.

Automatické pozastavení

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se můžou pochlubit funkcí automatického pozastavení, která je super praktická. Jakmile si jedno sluchátko sundáte z ucha, hudba se automaticky zastaví. To se hodí, když si potřebujete s někým krátce promluvit, aniž byste museli lovit tlačítko pro pozastavení. Jakmile si sluchátko vrátíte zpátky do ucha, přehrávání se samo obnoví. Tahle funkce je založená na senzoru, který detekuje, jestli máte sluchátka v uších, nebo ne.

Je fajn, že u Niceboy HIVE Pods 3 Ultra tahle funkce funguje spolehlivě a rychle. Není nic otravnějšího než, když se hudba nepozastaví hned, jak si sluchátko vyndáte. V tomhle případě se ale bát nemusíte, senzory reagují svižně a plynule.

Podpora hlasových asistentů

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se pyšní podporou hlasových asistentů, což je v dnešní době téměř nutností. Bezdrátově se propojíte s vaším chytrým telefonem a můžete tak snadno ovládat hudbu, hovory i další funkce pomocí hlasových příkazů. Stačí říct "Hey Siri" pro aktivaci Siri na zařízeních Apple nebo "Ok Google" pro spuštění Google Assistant na telefonech s Androidem. Hlasový asistent vám pak pomůže s celou řadou úkolů, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy. Můžete mu například zadat, aby vám přečetl příchozí zprávy, nastavil budík, přidal položku na nákupní seznam nebo vyhledal informace na internetu. Díky integraci hlasových asistentů se tak sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra stávají ještě praktičtějším a všestrannějším společníkem pro každodenní použití.

Bezdrátové nabíjení

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se pyšní bezdrátovým nabíjením, což je dnes už téměř nutností. Už žádné otravné hledání kabelu! Stačí je vložit do kompatibilní nabíjecí podložky a je to. Tato vychytávka je super praktická, ať už jste doma, v práci nebo na cestách.

Recenze sluchátek Niceboy HIVE Pods 3 Ultra tuto funkci chválí, a to právem. Bezdrátové nabíjení je rychlé a bezproblémové. Stačí pár minut v pouzdře a můžete si užívat hudbu zase hezky dlouho. A co je super? Samotné pouzdro se nabije taky bezdrátově! Žádné kabely, žádný stres. Prostě pohoda.

USB-C konektor

Sluchátka Niceboy HIVE Pods 3 Ultra se dodávají v elegantním nabíjecím pouzdře, které se pyšní moderním USB-C konektorem. Tenhle typ konektoru se stal standardem pro moderní elektroniku a není divu, že ho najdeme i u těchto sluchátek. Díky USB-C konektoru můžete sluchátka snadno a rychle nabíjet pomocí vaší stávající nabíječky od telefonu, tabletu nebo počítače. Pryč jsou doby, kdy jste museli hledat speciální kabel jen pro vaše sluchátka. Navíc USB-C konektor umožňuje rychlejší nabíjení, takže vaše sluchátka budou připravena k použití během chvilky. Vzhledem k tomu, že Niceboy HIVE Pods 3 Ultra slibují dlouhou výdrž baterie, je rychlé nabíjení přes USB-C konektor vítaným bonusem.