TV11 spouští novou internetovou platformu!

Tv11

Oficiální webové stránky TV11

TV11 bohužel nemá vlastní oficiální webové stránky. Pro aktuální informace o programu a vysílání televize TV11 se podívejte na webové stránky vašeho televizního operátora, případně na specializované weby s televizním programem, jako je například program.cz nebo tv.seznam.cz.

Sledování TV11 online

TV11 si bohužel nemůžete pustit online. Stanice v tuto chvíli nenabízí živé vysílání ani archiv pořadů na internetu. Pokud hledáte způsob, jak sledovat TV11, budete se muset spolehnout na klasické televizní vysílání.

Nicméně, můžete na internetu najít další informace o programu TV11, jako je televizní program, profily moderátorů a novinky ze světa TV11.

TV program a archiv pořadů

V dnešní době streamovacích služeb a online videí se může zdát, že klasický televizní program ztrácí na významu. Pro mnoho z nás je ale stále důležitým zdrojem informací a zábavy. Ať už hledáte nejnovější zprávy, oblíbený seriál nebo sportovní přenos, televizní program vám pomůže se zorientovat v nabídce.

Vedle aktuálního programu se rozrůstají i online archivy pořadů. Díky nim si můžete pustit zmeškané díly seriálů, dokumentární filmy nebo zábavné pořady kdykoli se vám to hodí.

Sociální sítě TV11

Sledujte TV11 i na sociálních sítích a buďte s námi v kontaktu 24/7! Najdete nás na Facebooku, kde sdílíme nejnovější zprávy, upoutávky na naše pořady a zajímavosti ze zákulisí. Staňte se součástí naší komunity na Instagramu, kde najdete exkluzivní fotky a videa. Diskutujte o aktuálním dění s námi na Twitteru. Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu, kde najdete záznamy našich pořadů a další videa. Těšíme se na vás!

Mobilní aplikace TV11

Sledujte své oblíbené pořady TV11 kdekoli a kdykoli s naší mobilní aplikací! Díky aplikaci TV11 vám neunikne žádný díl vašeho oblíbeného seriálu, důležitá sportovní událost ani večerní zprávy. Aplikace nabízí živé vysílání TV11, ale také širokou škálu pořadů z našeho archivu. Procházejte programovou nabídku, nastavte si upozornění na pořady, které si nechcete nechat ujít, a užívejte si sledování TV11 na svém mobilním telefonu nebo tabletu. Aplikace je dostupná zdarma pro zařízení s operačním systémem Android a iOS.

Kontaktní formulář a podpora

Máte otázky, nápady nebo potřebujete s něčím poradit? Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře níže. Náš tým vám rád pomůže s čímkoli, co se týká obsahu časopisu, předplatného nebo čehokoli jiného, co vás zajímá. Odpovídáme co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Kromě kontaktního formuláře nás můžete zastihnout i na sociálních sítích Facebook a Instagram. Těšíme se na vaše zprávy!

Publikováno: 07. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: tv11 | informace o televizní stanici tv11